PO RUSSKIPOLSKIFRANCAISDEUTSCHENGLISHČESKY ÚVODNÍ STRANA MORAVSKOSLEZSKY KRAJ ZLINSKY KRAJ OLOMOUCKY KRAJ JIHOMORAVSKY KRAJ PARDUBICKY KRAJ KRALOVEHRADECKY KRAJ LIBERECKY KRAJ VYSOCINA PRAHA STREDOCESKY KRAJ USTECKY KRAJ JIHOCESKY KRAJ PLZENSKY KRAJ KARLOVARSKY KRAJ FOLKLORNÍ SDRUZENÍ ČESKÉ REPUBLIKY CESKY ROZHLAS BESKYDY-VALASSKO SLEZSKA HARTA CZECH TOURISM
Pátek 19.07.2024
Vyhledávání
  Vyhledávací centrum
Rejstřík ČR
ZÁKLADNÍ INFORMACE
  Základní informace o ČR
Česká NEJ
Kraje ČR
Turistické regiony
Turistické oblasti
Města a obce
Euroregiony
Mikroregiony a sdružení
Pohádkové regiony
AKTUALITY A AKCE
  Aktuality
Databanka akcí
Folklorní akce a festivaly
Turistické akce
PRAHA SRDCE EVROPY
  Město PRAHA
Pražská informační centra
Kalendář akcí v Praze
Lázeňství
  Lázeňská zařízení
Zdravotní pojištění
Kongresová turistika
  Výstavy a výstaviště
Kongresová centra
Výstavnictví a propagace
Kongresy a konference
Veletrhy a výstavy
Turistika a volný čas
  Informační centra
Kultura a zábava
Památky UNESCO
Památky a architektura
Církevní památky
Hrady a zámky
Aktivní dovolená
Pěší turistika
Agroturistika
Cykloturistka
Vodní turistika a sporty
Vinařská turistika
Sport a relaxace
Klub českých turistů
Cestovní kanceláře
Folklor a tradice
  Folklorní sdružení
Folklorní soubory
Folklorní festivaly
Lidové tradice a zvyky
Lidová řemesla a výrobky
Příroda a její ochrana
  Biosférická rezervace UNESCO
Chráněná krajinná území
Přírodní zajímavosti
Jeskyně a propasti
Vrcholy, hřebeny, sedla
Fauna a flora
Naučné stezky
Ubytování a stravování
  Autokemp, kemp, tábořiště
Hotely, penziony
Chaty a chalupy
Rekreační areály
Další ubytování
Restaurace
Příjemné posezení
Gastronomické speciality
Obchod a služby
  Služby motoristům
Nákupní centra
PODPORA PODNIKÁNÍ
  Investiční příležitosti
Finanční sektor a pojištění
Nemovitosti na prodej
Průmyslová výroba
Potravinářská výroba
Království perníku

Úspěšný grant

ZLÍN - Snaha o pozvednutí turistického zájmu o oblast Moravy a zejména jižní Moravy vedla k tomu, že informační centrum ve Zlíně se se svým projektem Katalogu cestovních tras a ubytování Morava přihlásili k výběrovému řízení u České centrály cestovního ruchu v kategorii regionálních produktů. S naším záměrem jsme uspěli. Posd záštitou ČCCR bude katalog vydoán pro letní turistickou sezonu roku 2000.
První katalog bude obsahovat komplexní nabídku turistických možností a služeb v oblasti Moravy a Slezka s podrobnějším zaměřením na jižní Moravu. Je určedn pro širkou domácí i zahraniční veřejnost, která v tomto katalogu najde náměty na výlet nebo dovolenou jak individuální, tak organizovanou prostřednictvím cestovních kanceláří či informačních center.
Pestrá nabídka uceleně zpracovaných témat pro různé zájmové skupiny doplněná informaceni o ubytovacích možnostech adalších službách, nabídne nové možnosti pro volný čas a přispěje k propagaci turismu na území Moravy.
Zájemci mohou vybírat z témat: Hrady a zámky na Moravě, Architektura a městské památkové rezervace, Církevní památky a poutní místa, Židovské památky, Skanzeny a technické památky, Přírodní rezervace a památky, Lázně, Vinařství, Pivovarnictví, Památné bitvy, Golf, Vodní turistika a Cykloturistika.
Katalog bude mít velikost strany A4. Trasy budou zpracovány tématicky včetně map. Vedle popisu jednotlivých tras bude součástí katalogu přehled ubytovacích zařízení od hotelů, přes penziony, ubytovny až po kempy, které bude možno využít k ubytování, stravování a dalším službám. Cestovní kanceláře, informační centra, hotely a další subjekty působící v cestovním ruchu získají cennou pomůcku při vyhledávání informací o turistických zajímavostech, ubytovacích zařízeních a dalších turistických službách žádaných domácími i zahraničnímio turisty. Individuální zájemci o cestování mohou katalog využít jako vodítko při poznávání památek a zajímavostí Katalog bude mít velikost strany A4. Trasy budou zpracovány tématicky včetně map. Vedle popisu jednotlivých tras bude součástí katalogu přehled ubytovacích zařízení od hotelů, přes penziony, ubytovny až po kempy, které bude možno využít k ubytování, stravování a dalším službám. Cestovní kanceláře, informační centra, hotely a další subjekty působící v cestovním ruchu získají cennou pomůcku při vyhledávání informací o turistických zajímavostech, ubytovacích zařízeních a dalších turistických službách žádaných domácími i zahraničnímio turisty. Individuální zájemci o cestování mohou katalog využít jako vodítko při poznávání památek a zajímavostí

Pavla Kadlčková

Diskusní fórum čtenářů
(prozatím žádný názor)

SOUVISEJÍCÍ TISKOVÉ ZPRÁVY A ČLÁNKY

Zveřejněno 15.01.2000
Copyright 1998-2024 © www.infoSystem.cz,
součást prezentačního a rezervačního systému Doménová koule ®
VELETRHY
FOLKLORNÍ AKCE A FESTIVALY
TURISTIKA